smartADM NEDİR?

ETK ve KVKK mevzuatlarına uygun elektronik ileti izni verilerini, dijital ortamda toplamanıza ve yönetmenize olanak sağlayacak yeni Turatel ürünüdür.

ETK ve KVKK mevzuatlarının sektörler üzerinde oluşturduğu maddi ve idari ceza baskısıyla beraber, veri işlemelerinin ve elektronik ileti izin kontrollerinin manuel yapılması nedeniyle insani hata riski ortaya çıkmaktadır.

İzin Yönetiminden Fazlası

Sadece elektronik ileti izinlerinin alınması değil, bu izinlerin yönetilmesi, anonimleştirilmesi, ihtiyaç duyulması halinde 3. kişilerle izinli verilerin paylaşılması vb. tüm ihtiyaçların karşılanmasında smartADM kabiliyetleri en büyük yardımcınız olacaktır.

İzin alım sürecinin tamamlanması ve marka iletişiminin başlamasının ardından oluşabilecek RET HAKKI talepleri de, yine smartADM tarafından gerçek zamanlı olarak veri tabanına işlenmekte, ERP ve CRM gibi verinin işlendiği diğer tüm kaynaklar ile bu bilgiler paylaşılmaktadır.

smartADM kullanan ve bulk (toplu) SMS gönderimlerini Turatel üzerinden yapan firmalar için son kullanıcılardan gelmiş RET HAKKI taleplerine istinaden bir kara liste havuzu oluşturulur. Firmanın kendi kontrolünden kaçan ve iletişim kurulmak istenen GSM numarası smartADM kara listesinde yer alıyorsa, kesinlikle iletişim kurulmasına müsaade edilmez.

Artıları Nelerdir?

Tüm elektronik ileti izinlerini sisteme kabul anından itibaren, detayı ile takip eder ve denetler.

Marka ve iş ortaklarının farklı lokasyonlarda farklı uygulamalarda yaşadıkları süreç yönetimi zorluklarının çözüm merkezidir.

Her türlü veri işleyen kaynaktan gelebilecek elektronik ileti izinlerini, tek noktada toplaması sayesinde, sağlıklı, güvenli ve hızlı izin işleme ve rapor alma imkanı sunar.